Serdecznie Witamy Państwa w Centrum Medycznym Biopol

W swojej ofercie posiadamy szereg terapii z zakresu: medycyny naturalnej, dietetyki, fizykoterapii. Nasz program terapeutyczny składa sie z 3 etapów. Pierwszym z nich jest wykonanie Testu na ukrytą /opóźnioną nietolerancję pokarmową zwanego Kodem Metabolicznym. Na jego podstawie ustalamy Dietę Metaboliczną dostosowaną do genotypu pacjenta. Jej wdrożenie w połączeniu z nowoczesnymi zabiegami fizjoterapeutycznymi owocuje efektywną poprawą stanu naszego zdrowia i urody.

Pragniemy zaproponować Państwu nowatorski sposób odchudzania, opierający się na najnowszych odkryciach naukowców. Istotą jego jest pozbycie się prawdziwej przyczyny nadwagi i otyłości - przewlekłego stanu zapalnego w organizmie - zwanego ukrytą nietolerancją pokarmową.

Stosowane powszechnie różnego rodzaju diety redukcyjne ograniczające ilość przyjmowanych kalorii likwidują jedynie objawy nadwagi i dlatego nie przynoszą trwałych efektów odchudzania.

Stosowanie diety metabolicznej jest niezwykle pomocne w zapobieganiu i wspomaganiu leczenia chorób przewlekłych, wywołanych niepożądaną reakcją pokarmową. Badania naukowe dostarczyły bowiem wielu dowodów na to, że składniki żywności działają na procesy metaboliczne, syntezę DNA, a nawet na ekspresję niektórych genów.

Dieta metaboliczna oraz kompleksowe oczyszczanie organizmu znacznie podnoszą skuteczność wszelkich zabiegów kosmetycznych i regeneracyjnych. Usunięta zostaje bowiem fizjologiczna przyczyna degeneracji skóry oraz upośledzenia procesów metabolicznych na poziomie komórkowym.

Oferujemy:

  • Terapie:
    • Profilaktyka i wspomaganie leczenia chorób przewlekłych
    • Efektywne odchudzanie
    • Regeneracja i oczyszczanie organizmu
    • Modelowanie sylwetki, odmładzanie, fizjoterapia
  • Zabiegi: