Detoksykacja

Zanieczyszczone środowisko, nieodpowiednia dieta, używki i leki osłabiają naturalne zdolności organizmu do eliminowania toksyn. Organizm obciążony toksynami znacznie gorzej funkcjonuje, a procesy zdrowienia zachodzą w mniejszym stopniu lub są wręcz blokowane.

Aby skutecznie oczyścić i wzmocnić organizm mamy do zaoferowania Państwu nowoczesne zabiegi fizjoterapeutyczne:

Hydrokolonoterapia

- głębokie płukanie jelita grubego wodą, bez użycia leków. Poprzez wprowadzenie do jelita przefiltrowanej i podgrzanej wody pobudzana jest jego perystaltyka, co sprawia, że usunięte zostają nagromadzone przez lata złogi pokarmowe w postaci kamieni kałowych. Dodatkowo wzmocnieniu ulega mięśniówka jelita grubego, co skutecznie stymuluje je do pracy. Każde oczyszczanie organizmu i kuracja odchudzająca powinny się zaczynać od płukania jelita grubego.

BIOREZONANS

- terapeutyczne oddziaływanie na organizm pacjenta przy pomocy jego własnych drgań elektromagnetycznych. Do zabiegów wykorzystuje się aparat Bicom 2000, który zbierając z chorego narządu prawidłowe i nieprawidłowe drgania elektromagnetyczne, odpowiednio je przetwarza. Posługując się biorezonansem oferujemy Państwu następujące zabiegi:

  • terapie narządowe,
  • terapie regulujące przemianę materii,
  • terapie likwidujące nałogi: antynikotynowa, antyalkoholowa
  • testy alergiczne, odczulanie

Elektrostymulacja mięśni
Zabieg polega na pobudzaniu mięśni do pracy za pomocą impulsów elektrycznych. Efektem jest wzmocnienie mięśni i redukcja tkanki tłuszczowej w miejscach, w których sobie życzymy np. pas, pośladki, uda, ramiona. Zabiegi prowadzą do modelowania sylwetki, likwidacji cellulitu, ujędrnienia skóry i ciała.

Lifting twarzy i ciała
Mikroprądy oddziaływują na tkanki pobudzając wytwarzanie kolagenu, elastyny i ATP. Normalizują funkcje uszkodzonych komórek. Poprawiają metabolizm skóry i mięśni efektem czego jest spłycenie zmarszczek i bruzd od wewnątrz, rekonstrukcja tkanki mięśniowej poprzez jej naciąganie lub kurczenie.

Drenaż limfatyczny
Zabieg usprawniający krążenie limfy, przeciwdziałający powstawaniu chorób wywołanych zastojem limfatycznym. Metoda powoduje likwidację obrzęków zastoinowych, zapalnych i chłonnych, stymuluje usuwanie substancji obcych (bakterii), poprawia odżywianie tkanek i skóry, zapobiega powstawaniu cellulitu.

Masaż: klasyczny, odchudzający, relaksacyjny