Rzuć palenie

Pragniemy Państwu przedstawić jedną z najskuteczniejszych metod zwalczania głodu nikotynowego przy użyciu aparatu do biorezonansu BICOM 2000. Rzeczą bardzo istotną jest fakt, że nie ma znaczenia staż palenia i ilość wypalanych papierosów. Przed przystąpieniem do terapii należy wypalić papierosa, który umieszczony zostaje w aparacie. Osoba poddawana terapii połączona jest z urządzeniem do biorezonansu za pomocą elektrod. Po włączeniu odpowiedniego programu w aparacie zachodzi reakcja mająca na celu wygaszenie głodu nikotynowego, który powinien ustąpić w przeciągu 2-12 godzin. W ciągu najbliższych dni po zabiegu pozostanie opanowanie odruchowego sięgania po papierosa, w czym niewątpliwie pomaga wyzbycie sie papierosów z bezpośredniego otoczenia. Jednym z ciekawszych doświadczeń jest brak potrzeby zapalenia nawet w towarzystwie palących. Bierne palenie nie stanowi zagrożenia, lecz pierwszy aktywnie wypalony papieros w przyszłości choć nie smakuje, powoduje " wpisanie " głodu na nowo. Najczęściej równa się to powrotem do nałogu. Nie zaleca się stosowania środków wspomagających zawierających nikotynę (gumy, plastry).

Skuteczność metody jest bardzo imponująca. Po jednym zabiegu 90% ludzi nie pali (bezterminowo). Pozostałe 10% to osoby, u których nastąpiła częściowa redukcja głodu nikotynowego. Wówczas wskazane jest skorzystać z jeszcze jednej wizyty. W czasie terapii antynikotynowej zachodzi w organizmie proces detoksykacji, czyli oczyszczanie organizmu z toksyn. Proces ich usuwania zachodzi przez skórę, nerki, i jelita. W związku z tym w dniu terapii należy wypić 1,5 litra wody mineralnej niegazowanej, aby ułatwić proces ich wydalania Przez 24 godziny po zabiegu nie należy pić kawy, mocnej herbaty, alkoholu.

Celem zintensyfikowania procesu detoksykacji i całkowitego usunięcia toksyn nagromadzonych w trakcie wieloletniego procesu palenia proponujemy państwu dodatkowe terapie detoksykacyjne. Mają one na celu stymulację narządów biorących udział w procesie wydalania toksyn do intensywniejszej pracy. Bardzo pomocne dla pacjentów rzucających palenie mogą być terapie zapobiegające przybraniu na wadze, ograniczające nadmierny apetyt, stymulujące przemiany metaboliczne, uspokajające.

Palenie tytoniu jest jednym z największych zagrożeń zdrowotnych naszych czasów. Na rzucenie palenia nigdy nie jest za póĽno. Nawet po wielu latach trwania w nałogu twój organizm jest w stanie naprawić wyrządzone przez tytoń szkody. Jeśli szybko sie meczysz, brakuje ci tchu masz problemy z bezsennością, przyczyna twoich dolegliwości nie musi być twój wiek, ale właśnie palenie tytoniu. Nie musisz czuć sie tak Ľle, gdy zerwiesz z nałogiem przekonasz sie że był on przyczyna twojego ciągłego zmęczenia i osłabienia.

Jeśli rzucisz palenie to:

  • w ciągu 20 minut tętno obniży się , ciśnienie powróci do normy
  • w ciągu 8 godzin poziom tlenu wzrośnie, a poziom tlenku węgla zniknie
  • wciągu 24 godzin ryzyko ostrego zawału mięśnia sercowego znacznie sie zmniejszy
  • w ciągu 2-3 miesięcy układ krążenia ulegnie wzmocnieniu, polepszy się twoja kondycja fizyczna
  • w ciągu 1-9 miesięcy wydolność układu oddechowego poprawi się, ustąpi kaszel, duszności, zmęczenie
  • po 1 roku ryzyko zachorowania na chorobę niedokrwienną serca zmniejszy sie o połowę
  • po 5ciu latach ryzyko zachorowania na raka płuca, jamy ustnej, przełyku zmniejszy się o połowę
  • po 15 latach ryzyko zachorowania na raka płuca będzie takie jak u osoby nigdy nie palącej.

ZASTANÓW SIĘ CZY DLA TYCH KILKU MINUT PRZYJEMNOŚCI, KTÓRE CI DAJE ZAPALENIE PAPIEROSA, WARTO ŻYĆ GORZEJ I UMIERAĆ WCZEŚNIEJ NIŻ OSOBA KTÓRA NIE PALI?
DECYZJA NALEŻY DO CIEBIE.