Aparatura

W naszym gabinecie dysponujemy najnowocześniejszym aparatem do biorezonansu typu BICOM 2000. Aparat posiada certyfikat ISO 9002 dla sprzętu medycznego, oraz aktualny certyfikat ręcznej kalibracji i przeglądu. Zadowalające efekty terapeutyczne na aparacie BICOM 2000 uzyskuje się dzięki transformacji za pomocą maty modulacyjnej drgań terapeutycznych BICOM-u w magnetyczny wzór częstotliwości. Tak uzyskane pole magnetyczne przenika organizm całkowicie w pełni, zdobywając każdą nawet najgłębiej położoną komórkę. Równocześnie następuje uzupełnienie wzoru częstotliwości magnetycznej BICOM-u przez mikroimpulsy pola magnetycznego DMI z efektem odbudowującym lub tłumiącym, które wpływają na lepsze krążenie krwi, zaopatrzenie w tlen komórek i ustąpienie blokad. Tym samym następuje przyśpieszenie procesów terapeutycznych oraz aktywizacja systemu immunologicznego.

Dodatkowym przedłużeniem terapii jest BICOM Chip. Jest to mały metalowy krążek, który ma właściwości zapamiętywania częstotliwości terapeutycznych jakimi oddziałujemy na organizm pacjenta podczas terapii. Po zaprogramowaniu BICIM Chip-a przykleja się go na ciało pacjenta i organizm pobiera z niego przez 4 tygodnie impulsy terapeutyczne w odstępach czasu i zapotrzebowaniu jak tego chce sam organizm.

Owe wspomniane informacje terapeutyczne są prawie zawsze stosowane jednocześnie, co podwyższa efektywność terapii i skraca niezbędny czas. Tak więc aparat BICOM 2000 stanowi rozwiązanie dla ostrych i przewlekłych schorzeń.

Mamy także możliwość wykonania diagnostyki całego organizmu za pomocą testu EAP. Daje nam to dodatkową informację o stanie naszych narządów pozwalając wykryć schorzenia o podłożu zapalnym i przewlekłym, które możemy poddać terapii.